فریزر صندوقی صنعتی تک درب با قابلیت سفارش دما بین منفی ۱۸ تا منفی ۴۰ درجه

امروزه افراد بسیار زیادی می خواهند مواد غذایی خود را فریز کنند تا بتوانند مواد غذایی را تازه نگه دارند و همچنین بتوانند به مدت طولانی تر از مواد غذایی نگهداری کنند. از جمله آشپزخانه ها و رستوران ها بسیار مواد غذایی را فریز می کنند تا در طول هفته که غذا پخت می کنند مواد غذایی کم نیاورند. در نتیجه فریزر یک وسیله سیر ضروری و مهم می باشد که برای تمام مکان ها نیاز است. در این مطلب به معرفی و بررسی فریزر صندوقی صنعتی تک درب با قابلیت سفارش دما بین منفی ۱۸ تا منفی ۴۰ درجه می پردازیم. با ما همراه باشید.

فریزر صندوقی صنعتی تک درب با قابلیت سفارش دما بین منفی ۱۸ تا منفی ۴۰ درجه

فریزر صندوقی صنعتی تک درب با قابلیت سفارش دما بین منفی ۱۸ تا منفی ۴۰ درجه:

فریزر ها در انواع و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته شده اند و هرکدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند. هرکسی باید نسبت به نیاز خود اقدام به خرید فریزر نماید. این فریزر به صورت صندوقی و تک درب طراحی شده است. این فریزر می تواند دما را حداقل به منفی ۱۸ درجه برساند و حداکثر می تواند دمای را منفی چهل درجه برساند که بسیار مناسب می باشد. هر فریزر دارای بازه دمای مخصوص به خود می باشد که بازه دمای این فریزر بسیار مناسب می باشد و توانایی منجمد کردن مواد غذایی را بهترین نحو دارد.

قطعات استفاده شده در ساخت این فریزر بسیار مرغوب و با کیفیت هستند و می توان گفت خرابی این فربزر بسیار کم و ناچیز می باشد. موتوری که در این فریزر قرار داده شده است بسیار قدرتمند می باشد. بدنه این فریزر ضد زنگ است و به آب حساس نیست. یکی از مزیت های این فریزر این است که دارای پایه چرخدار می باشد و می توان به راحتی آن را جا به جا کرد. اندازه این فریزر صندوقی مناسب می باشد و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

مجموعه وطن سرما دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل از سراسر کشور این محصول را سفارش دهید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره 09120465214 یا 09120645215 کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره 09120465213 در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *